17 Ekim 2019 Perşembe

Kartalima Restaurant Yoğun Katılımla Açıldı

kartalima-restaurant-yogun-katilimla-acildi

Kartal Balıkçılar Çarşısında işletmeciliğini Baran Akar’ın yaptığı “Kartalima” Balık restaurantının açılışı gerçekleştirildi. Deniz manzarası eşliğinde balık yemek isteyen her kese hitap eden işletmede, ayrıca çiğ balık satışı da yapılıyor. Alkolsüz olan restaurant’ta günlük balık ve meze çeşitleri bulunuyor.
22 Eylül 2018 Cumartesi 00:19

  25 kişilik kadrosu ve nezih bir ortamı bulunan Kartalima’nın açılış kurdelesini CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Baki Aydöner, CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, İlçe Sekreteri Süleyman Ülger, Kartal Belediye Başkan aday adaylarından Doç. Dr. Hüsnü Süslü ve işletme sahibi Bakan Akar birlikte kestiler. Restaurant’a Kartal’ın yeni kaymakamı Abdullah Demir, AK Parti İlçe Başkanı Gürkan Akyol, Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanlarından Mustafa Kul, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Fehmi Okay’da ziyaret etti. Geçtiğimiz günlerde dar ve fakir ailelerin çocuklarına burs vermek için kilosu bir TL’den hamsi satışı yapmakla da gündeme gelen işletmenin sahibi Baran Akar, “Nezih bir ortamda ve hijyenik şartlarda hizmet verdiğimiz restaurantımızda Levrek, Çupra, Tekir, Barbunya, Karides, Kırlangıç, Kalamar, İstavrit, Hamsi ve Sardalya gibi bir çok balık çeşidini bulunduruyoruz. Balık Izgara, Buğulama ve Tava’ da kızartma çeşitlerimizle damak tadını seven tüm müşterilerimizi bekliyoruz” dedi.

   Açılışta Baran Akar’ ı CHP İl Başkan Yardımcısı Baki Aydöner, Kartal Kaymakamı Abdullah Demir, AK Parti İlçe Başkanı Gürkan Akyol, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Yavuz, CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, CHP Kartal İlçe Başkan Yardımcısı Süleyman Ülger, Saadet Partisi Kartal İlçe Başkanı Fehim Hava, Doçent Doktor Hüsnü Süslü, Eski Maliye Bakanı Mustafa Kul, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay, Abdullah Açık, Sadettin Topal, Hasan Göktaş, CHP Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Tuncay Şahan ve Yerel Basın yalnız bırakmadı.
 
Haber okunma sayısı: 2464

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Gazan Mübarek Olsun Türkiye’m

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın emri ile Fırat’ın doğusunda Barış Pınarı Harekâtını başlattı.

Kent Konseyi Çekişmeye Sahne Oldu

Kartal Kent Konseyi Genel Kurulu Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

KARTAL GAZETECİLER DERNEĞİ EMİN ADIMLARLA YOLUNA DEVAM EDİYOR

Kartal Gazeteciler Derneği 1. Olağan Genel Kurulu Dernek Merkezinde gerçekleştirdi.

Aydınlık Gelecek İçin Öncelik Eğitime

Erzincan Altınbaşak Beldesi Derneğinin organizasyonluğunda gerçekleştirilen “Aydınlık Gelecek İçin Öncelik

Alzheimer ve Demans Nedir?

Alzheimer mı Demans mı sorusuna Nörolog Dr. Feray Seleker “Şunu unutmamamız lazım Alzheimer bir Demans ama her

Kartal'da Sosyete Devri Başlıyor

Kartal Belediyesi bünyesinde Kartala "Sosyete Pazarı" geliyor.

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
Kartal Belediyesi