17 Ekim 2019 Perşembe

REKLAMCILAR BAŞKANINI SEÇTİ

reklamcilar-baskanini-secti

İstanbul Reklamcılar Esnaf Odası Olağanüstü Genel Kurulunu Bakırköy'de gerçekleştirirken, Gülay Şele Başkanlığa seçildi.
30 Nisan 2018 Pazartesi 23:21

 İstanbul Reklamcılar Odası Olağanüstü Genel Kurulu 29 Nisan 2018 saat 13.00’ de Kartaltepe Mah. Alpay İzer Sak. No: 12 İncirli Bakırköy’ de yapıldı.

Kurul Atatürk ve Silah arkadaşlarına saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. 2014, 2015, 2016 ve 2017 yıllarının Yönetim Kurulu Raporu, Denetim Kurulu Raporu, Bilanço, Gelir ve Gider hesaplanmasının oylanması ile devam eden kurul’ da 2018, 2019, 2020 ve 2021 yılları çalışma programı, eğitim teorik ve pratik kurs programlarının oylanmasından sonra küçük bir konuşma gerçekleştiren Başkan Gülay Şele, öncelikli hedeflerinin Odalarını Kayyum'dan kurtarmak olduğunu ifade ederken, şöyle konuştu:

"Öncelikle Türkiye’nin en eski kamu kurumu niteliğindeki böyle bir birliğin çatısı altında bulunan Reklamcılar Esnaf Odası'na üye olmaktan ve başkan adaylığımı açıklamaktan ötürü çok heyecanlı olduğumu belirtmek isterim. Bildiğiniz üzere odamız iki dönemdir kayyumda... Arzum bugünün odamıza yararlı olacak bir sonuç ile tamamlanması...  Bu vesileyle burada bizimle olan tüm Reklamcılar Esnaf Odası üyelerine teşekkürü bir borç bilirim.  Zira bu haftanızın tatil gününü odaya ayırdınız ve Pazar demeyip seçimlere geldiniz.

Ben şimdiden çoğunluk sayının toplanmasıyla odamızın kazandığını düşünüyorum. Seçim sonucu ne olursa olsun en büyük arzum odamızın kayyumdan çıkması ve bir an önce aktifleşmesidir. 


Eğer seçimi başkan adayı olarak ben kazanacak olursam, 20 yıla yaklaşan reklam sektörü deneyimimi odamıza adayacağımı bilmenizi isterim. Gerek ben gerekse ekibim üyelerimize tüm maddi ve manevi desteği sağlamak için gece gündüz demeden çalışacağız. Odamızı etkinliklerle her daim aktif tutacağız. Üyeler arası iletişimi artırarak birbirleriyle işbirlikleri geliştirmelerini ve ticaret yapmalarını sağlayacağız. Ayrıca, var olan üyelerimizi güçlendirirken üye sayımızı çoğaltıp odamızı daha da büyüteceğiz.


Değerli büyüklerimizin ve tabii ki siz değerli üyelerimizin desteği ile Reklamcılar Esnaf Odası'nı ülke genelinde en tanınmış meslek odalarından biri haline getirmek ve "Güçlü Esnaf, Güçlü Ekonomi" vurgusu ile devletten daha fazla destek almak ise en büyük hedefimiz. Bunun için yapılacak çok şey olduğunun bilincindeyiz...
Şimdi ise beklentimiz oyunuzu alarak sizlere hizmet edecek ekip olmak... 

Sizler var olduğunuz sürece  enerjimiz hiç tükenmeden hizmet vereceğimize söz veriyoruz. Sorunlarınızın çözümüne vesile olmak için oylarınızı bekliyoruz." dedi

Daha sonra yapılan kapalı oylama ile Gülay Şele Başkanlığa getirildi.  Haber okunma sayısı: 2897

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Gazan Mübarek Olsun Türkiye’m

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın emri ile Fırat’ın doğusunda Barış Pınarı Harekâtını başlattı.

Kent Konseyi Çekişmeye Sahne Oldu

Kartal Kent Konseyi Genel Kurulu Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

KARTAL GAZETECİLER DERNEĞİ EMİN ADIMLARLA YOLUNA DEVAM EDİYOR

Kartal Gazeteciler Derneği 1. Olağan Genel Kurulu Dernek Merkezinde gerçekleştirdi.

Aydınlık Gelecek İçin Öncelik Eğitime

Erzincan Altınbaşak Beldesi Derneğinin organizasyonluğunda gerçekleştirilen “Aydınlık Gelecek İçin Öncelik

Alzheimer ve Demans Nedir?

Alzheimer mı Demans mı sorusuna Nörolog Dr. Feray Seleker “Şunu unutmamamız lazım Alzheimer bir Demans ama her

Kartal'da Sosyete Devri Başlıyor

Kartal Belediyesi bünyesinde Kartala "Sosyete Pazarı" geliyor.

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
Kartal Belediyesi