23 Mart 2019 Cumartesi

PERİHAN SEVİM’ E KIYAK

perihan-sevim-e-kiyak

Kartal Belediye Meclis Üyesi Perihan Sevimin aracını Kartal Belediyesi Otoparkına çekmesi AK Partili Meclis Üyeleri tarafından dile getirildi.
12 Ocak 2019 Cumartesi 17:41

 AK Parti Meclis Grup Başkanı Temel Yaz’ın dile getirdiği olay 11 Ocak Cuma günü meydana geldi. Meclise gelen Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Belediye Meclis Üyesi Perihan Sevim aracını Kartal Belediye Binası Otoparkına çekmesi tepkilere neden oldu.

AK Parti Meclis Grup Başkanı Temel Yaz kürsüde konuşmasını gerçekleştirirken Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Perihan Sevim’e atıfta bulunarak “sizin ne kadar ayrıcalıklı bir Meclis Üyesi olduğunuz ortada siz gelince aracınıza bütün kapılar açılıyor. İnşaallah ileriki zamanlarda Başkan yardımcısı olursunuz. Biz Belediyeyi aldığımız zaman sizin aracınızı çekmeniz için özel bir araç yeri tahsis ettireceğim” dedi.

Bunun üzerine kürsüye gelen Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Belediye Meclis Üyesi Perihan Sevim “ bazı meclis üyeleri gibi hakaret ve kırıcı söylemediğiniz için bizler güldük geçtik. Ama benim aracımın meselesi aşağıda yine bir olay yaşandı bugün. Sanki bir arkadaş peşime takılmış beni takip eder gibi benim arabamı park ettiğim yeri çekmiş.

Bugün gruba geç kaldım yağmur vardı bu yüzden park etmek zorunda kaldım. Bunu çekip basına vermeye aşağıdaki görevliyi tehdit etmeye gerek yok bunlar çok şık değil. Ben bunu Temel Bey’in buraya taşımasına şaşırdım ve bu sebeple size ben yakıştıramadım dedim.   

Bunu biz başkasından bekliyorduk. Başkasından gelseydi de zaten ona cevap vermeyecektim. Ama Temel Bey’ in şaka yollu vurgulamasından da alınmadım bu böyle bilinsin. Değerli meclis üyeleri şunu gururla buradan ifade etmeliyim ki her meclis üyesi arkadaşımız da kıymetlidir ama ben de kıymetli, çalışkan Kartal halkına hizmette inanın sınır tanımayan, yüreğiyle buna inanmış. Kendini buna adamış bir meclis üyesiyim.

Bu anlamda elbette ki ayrıcalıklı bir meclis üyesiyim bunu gururla söylemek istiyorum. Bu böyle biline Temel Bey umut ediyor tabii iktidarı alırlarsa bence bunun için çok bekleyecekler. Epey bir bekleyecekler alırlarsa aracıma yer açacakmış kendisine şimdiden teşekkür ediyorum ” dedi. Haber okunma sayısı: 844

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

ÇELEBİ MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN YOLA ÇIKTI

Kuruluşundan bu güne kadar ak partinin değişik kademelerinde görev almış sivil toplum kuruluşlarında da kurucu

CHP’Lİ ADAY ADAYLARI VİTRİNDE!

CHP Kartal İlçe Başkanlığı 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Belediye başkan aday

CHP ÖĞRETMENLERİ UNUTMADI

CHP Kartal Gençlik kolları 24 Kasım’da kutlanan öğretmenler gününü alternatif bir törenle kutladı. İlçe

Her Şey Çocuklarımız İçin

Keyad Yönetim Kurulu Başkanı Gülgün Şahin Çelebi ve Yönetiminin gerçekleştirdiği kahvaltı programı Kartal

Öztürk Pendik’e Talip Oldu

Pendik Belediye Başkan eski yardımcılarından ve Dernekler Federasyonu Başkanı Avukat Ramazan Öztürk,

GÖKÇE 'MAAŞ ALMAYACAĞIM'

AK Parti Kartal Belediye Başkan aday adaylarından iş adamı Âdem Gökçe, ilginç çıkışlarıyla tüm

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
Gökhan Yüksel