21 Mayıs 2019 Salı

PERİHAN SEVİM’ E KIYAK

perihan-sevim-e-kiyak

Kartal Belediye Meclis Üyesi Perihan Sevimin aracını Kartal Belediyesi Otoparkına çekmesi AK Partili Meclis Üyeleri tarafından dile getirildi.
12 Ocak 2019 Cumartesi 17:41

 AK Parti Meclis Grup Başkanı Temel Yaz’ın dile getirdiği olay 11 Ocak Cuma günü meydana geldi. Meclise gelen Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Belediye Meclis Üyesi Perihan Sevim aracını Kartal Belediye Binası Otoparkına çekmesi tepkilere neden oldu.

AK Parti Meclis Grup Başkanı Temel Yaz kürsüde konuşmasını gerçekleştirirken Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Perihan Sevim’e atıfta bulunarak “sizin ne kadar ayrıcalıklı bir Meclis Üyesi olduğunuz ortada siz gelince aracınıza bütün kapılar açılıyor. İnşaallah ileriki zamanlarda Başkan yardımcısı olursunuz. Biz Belediyeyi aldığımız zaman sizin aracınızı çekmeniz için özel bir araç yeri tahsis ettireceğim” dedi.

Bunun üzerine kürsüye gelen Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Belediye Meclis Üyesi Perihan Sevim “ bazı meclis üyeleri gibi hakaret ve kırıcı söylemediğiniz için bizler güldük geçtik. Ama benim aracımın meselesi aşağıda yine bir olay yaşandı bugün. Sanki bir arkadaş peşime takılmış beni takip eder gibi benim arabamı park ettiğim yeri çekmiş.

Bugün gruba geç kaldım yağmur vardı bu yüzden park etmek zorunda kaldım. Bunu çekip basına vermeye aşağıdaki görevliyi tehdit etmeye gerek yok bunlar çok şık değil. Ben bunu Temel Bey’in buraya taşımasına şaşırdım ve bu sebeple size ben yakıştıramadım dedim.   

Bunu biz başkasından bekliyorduk. Başkasından gelseydi de zaten ona cevap vermeyecektim. Ama Temel Bey’ in şaka yollu vurgulamasından da alınmadım bu böyle bilinsin. Değerli meclis üyeleri şunu gururla buradan ifade etmeliyim ki her meclis üyesi arkadaşımız da kıymetlidir ama ben de kıymetli, çalışkan Kartal halkına hizmette inanın sınır tanımayan, yüreğiyle buna inanmış. Kendini buna adamış bir meclis üyesiyim.

Bu anlamda elbette ki ayrıcalıklı bir meclis üyesiyim bunu gururla söylemek istiyorum. Bu böyle biline Temel Bey umut ediyor tabii iktidarı alırlarsa bence bunun için çok bekleyecekler. Epey bir bekleyecekler alırlarsa aracıma yer açacakmış kendisine şimdiden teşekkür ediyorum ” dedi. Haber okunma sayısı: 1201

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Gökhan Yüksel Evi Yanan Aileye Ziyaret Gerçekleştirdi

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal Yakacık'ta 6 katlı bir binanın giriş katında çıkan yangından

Gökhan Yüksel Genç Kızın Hayalini Gerçekleştirdi

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Soğanlık’ta yaptığı halk toplantıları sırasında annesi

Başkan Keskin Meclis Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, yarın yapılacak olan ilk resmi meclis toplantısı öncesinde, Şişli

ŞİŞLİ’YE KESKİN DOKUNUŞLAR

31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimi neticesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Şişli

Muhtarlıkta Kadın Gücü

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü'nden 3 yıl önce

Seçimlerde Son Durum!

Yapılan İtirazlar Sonucu Yeniden Sayılan Sandıklardan Sonuçlar Geliyor…

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
Kartal Belediyesi