20 Ağustos 2019 Salı

PERİHAN SEVİM’ E KIYAK

perihan-sevim-e-kiyak

Kartal Belediye Meclis Üyesi Perihan Sevimin aracını Kartal Belediyesi Otoparkına çekmesi AK Partili Meclis Üyeleri tarafından dile getirildi.
12 Ocak 2019 Cumartesi 17:41

 AK Parti Meclis Grup Başkanı Temel Yaz’ın dile getirdiği olay 11 Ocak Cuma günü meydana geldi. Meclise gelen Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Belediye Meclis Üyesi Perihan Sevim aracını Kartal Belediye Binası Otoparkına çekmesi tepkilere neden oldu.

AK Parti Meclis Grup Başkanı Temel Yaz kürsüde konuşmasını gerçekleştirirken Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Perihan Sevim’e atıfta bulunarak “sizin ne kadar ayrıcalıklı bir Meclis Üyesi olduğunuz ortada siz gelince aracınıza bütün kapılar açılıyor. İnşaallah ileriki zamanlarda Başkan yardımcısı olursunuz. Biz Belediyeyi aldığımız zaman sizin aracınızı çekmeniz için özel bir araç yeri tahsis ettireceğim” dedi.

Bunun üzerine kürsüye gelen Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Belediye Meclis Üyesi Perihan Sevim “ bazı meclis üyeleri gibi hakaret ve kırıcı söylemediğiniz için bizler güldük geçtik. Ama benim aracımın meselesi aşağıda yine bir olay yaşandı bugün. Sanki bir arkadaş peşime takılmış beni takip eder gibi benim arabamı park ettiğim yeri çekmiş.

Bugün gruba geç kaldım yağmur vardı bu yüzden park etmek zorunda kaldım. Bunu çekip basına vermeye aşağıdaki görevliyi tehdit etmeye gerek yok bunlar çok şık değil. Ben bunu Temel Bey’in buraya taşımasına şaşırdım ve bu sebeple size ben yakıştıramadım dedim.   

Bunu biz başkasından bekliyorduk. Başkasından gelseydi de zaten ona cevap vermeyecektim. Ama Temel Bey’ in şaka yollu vurgulamasından da alınmadım bu böyle bilinsin. Değerli meclis üyeleri şunu gururla buradan ifade etmeliyim ki her meclis üyesi arkadaşımız da kıymetlidir ama ben de kıymetli, çalışkan Kartal halkına hizmette inanın sınır tanımayan, yüreğiyle buna inanmış. Kendini buna adamış bir meclis üyesiyim.

Bu anlamda elbette ki ayrıcalıklı bir meclis üyesiyim bunu gururla söylemek istiyorum. Bu böyle biline Temel Bey umut ediyor tabii iktidarı alırlarsa bence bunun için çok bekleyecekler. Epey bir bekleyecekler alırlarsa aracıma yer açacakmış kendisine şimdiden teşekkür ediyorum ” dedi. Haber okunma sayısı: 1291

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

17 Ağustos 1999 Depremini Yaşamak

17 Ağustos 1999 yılında saatler 03:02 yi gösterdiği zaman ülkemizde meydana gelen afetin üzerinden tam dolu dolu

Pendik Yüksek Hızlı Tren Otobüs Durakları Minibüsçülere mi Tahsis Edildi…!

Pendik yüksek hızlı tren otobüs durakları Pendik-Kadıköy minibüslerine mi tahsis edildi. Yolcu otobüslerinin

Kartal’da ve Çevre İlçelerde Kâğıt Toplayıcılar Kol Geziyor

Kartal’da ve çoğu ilçelerde sorun haline gelen çöp toplayıcıları dur durak bilmiyor. Gece geç saatlerde

TUZLA’NIN GURURU OLDU

Behiye Dr. Nevhiz Işıl Anadolu Lisesi İstanbul Tuzla’da 36 öğretmen ve 510 öğrencisi ile sınavla öğrenci

Pendik Ahmet Yesevi Mahallesinde Muhtar Yok Mu?

Pendik Ahmet Yesevi mahallesinde sorunlar bitmek bilmiyor.

Meslektaşımız İfaket Çakı’nın Mutlu Günü

Kartal Gazeteciler Derneği Kurucularından ve İzci Haber Gazetesi sahibi İfaket Çakı’nın oğlu Tolga Öz ve

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL