23 Mayıs 2019 Perşembe

ORMAN ŞENLİĞİ KARTAL’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

orman-senligi-kartalda-gerceklestirildi

Kartal Belediyesi Kreşler Müdürlüğünün organizasyonluğunda gerçekleştirilen “Orman Şenliği” Kartal Aydos 2. Kapı’ da yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
04 Mayıs 2019 Cumartesi 17:22

 Kartal Belediyesi Kreşler Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen organizasyona CHP Kartal İlçe Sekreteri Süleyman Ülger, CHP Kartal Kadın Kolları Başkanı Necla Erdem, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal Belediye Başkan Yardımcıları M. Oktay Aksu, Hüseyin Tozkoparan, Ali Apaydın ve İmam Aydın, Kartal Belediye Meclis Üyeleri, Kartansaş Müdürü Düzgün Çapar, Kartal Belediyesi Basın Yayın Müdürü Hüseyin Caner Güler, Kartal Belediyesi Kreş Öğretmenleri, Veliler ve Öğrenciler katıldı.

Aileleri ve öğretmenleri ile birlikte kahvaltı eden öğrencilerin çok eğlendiği gözlerden kaçmazken Belediye Başkanına gösterdikleri yoğun ilgi ise görülmeye değerdi.

Programda küçük bir konuşma gerçekleştiren Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel “ Değerli öğrenciler, minik kardeşlerim bu gün ki güzel etkinliğimizi gerçekleştiren Kreş bölümünde çalışan çalışma arkadaşlarıma, öğrencilere, kıymetli velilere ve değerli misafirlere hoş geldiniz diyorum. İyi ki geldiniz iyi ki buradasınız hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

Miniklerimiz bizim için kıymetli. Çocuklarımız bizim için kıymetli. Kreşlerimizde bu görevi görüyor. Onlara güzel ortamlarda çağdaş aydınlık Atatürk İlke ve İnkılaplarına sadık bir eğitim anlayışı ile hizmet verirken hem de annelerimizin iş hayatına karışmaları için olanak sağlıyoruz. Bugün bu etkinliği düzenleyen bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.İyi ki sizler bir araya geldiniz sizlerin buluşması da kaynaşması da Kartal’da ki dostluğu, arkadaşlığı, komşuluğu bir nebze olsa da arttırıyor. Böyle özel ve güzel buluşmalar eminim ki sevgiyi perçinliyor. Bu minik yüreklerle beraber hem sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü artıralım. Onlara güzel bir gelecek bırakmak için başta bizler gücümüz yettiğince koşacağız, çalışacağız. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

Burada olduğunuz ve bizlere zaman ayırdığınız için çok teşekkür ediyor ve sizleri çok sevdiğimi söylüyorum ve iyi ki varsınız, iyi ki kocaman bir aileyiz” dedi

Konuşmanın ardından kreş öğrencilerine gösterdikleri azim ve başarı için Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel madalyon taktim etti. 

 https://youtu.be/gI9IN-tlEzk Haber okunma sayısı: 185

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Gökhan Yüksel Evi Yanan Aileye Ziyaret Gerçekleştirdi

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal Yakacık'ta 6 katlı bir binanın giriş katında çıkan yangından

Gökhan Yüksel Genç Kızın Hayalini Gerçekleştirdi

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Soğanlık’ta yaptığı halk toplantıları sırasında annesi

Başkan Keskin Meclis Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, yarın yapılacak olan ilk resmi meclis toplantısı öncesinde, Şişli

ŞİŞLİ’YE KESKİN DOKUNUŞLAR

31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimi neticesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Şişli

Muhtarlıkta Kadın Gücü

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü'nden 3 yıl önce

Seçimlerde Son Durum!

Yapılan İtirazlar Sonucu Yeniden Sayılan Sandıklardan Sonuçlar Geliyor…

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL