21 Mayıs 2019 Salı

4-4′ lük 44 Projeyle Taşyürek Geliyor

4-4-luk-44-projeyle-tasyurek-geliyor

Yerel Seçim Çalışmaları Kapsamında Gerçekleştirecekleri Projeleri Açıklayan Ak Parti, Sevenleriyle Coşkulu Anlar Yaşadı
02 Mart 2019 Cumartesi 17:14

  AK Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol, programa katılım gösteren vatandaşları selamlayarak sözlerine başladı ve Kartal’ı almak için gece gündüz demeden hep birlikte el ele çalıştıklarını dile getirdi. Her kesimden vatandaşla iletişime geçerek sorun ve taleplerini tek tek dinleyerek not ettiklerini söyledi. “Kartallılar Belediyecilik Hizmetine Hasret Kalmışlardır” açıklaması yapan Akyol, bu konuya ilişkin; “31 Mart’ta Kartal sevdalıları ‘Artık Yeter’ diyerek yönetime el koyacaktır” dedi.

  Kartallılar Belediyecilik Hizmetine Hasret Kalmışlardır 
  Programda Ak Parti severlerinin coşkulu karşılaması ve tezahüratları ile birlikte açıklamalarda bulunan MHP Kartal İlçe Başkanı Metin Özüpek, Cumhur İttifakı’ndan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Özüpek, Başkan Erdoğan’ı ve İstanbul Belediye Başkan Adayı Yıldırım’ı kazandırmak için ellerinden ne geliyorsa yapacaklarını ifade etti.
 Bu İş Bitti
  Kartal’ı CHP zulmünden kurtaracak kişi Ebubekir Taşyürek’in açıklayacağı mega projelere değinen İl Yönetim Kurulu üyesi Fatih Kaya, programa katılım gösteren kalabalık içinse “Allah’ın izniyle bu iş bitti demek anlamına geliyor bizim için ve Kartal artık yeter diyor” ifadelerini kullandı.
  Her Yer Gümbür Gümbür Ama Kartal BAMBAŞKA
  Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, “Kartal 10 yıldır mahzun, 10 yıldır çaresiz, 10 yıldır hizmetten yoksun bir ilçe” dedi ve kalabalığa binaen “Artık Tamam” diyorum ifadelerini de ekleyerek durumun değişeceğine dair açıklamalarda bulundu. Demiröz, Kartal’da, Cumhur İttifakı’nın Ak Parti’yi uzun süreli görevde tutacağına inandığını ümit ettiğini belirtti. Bu çerçevede Kadın Kolları hakkında ise “çalınmadık kapı bırakmamaları” gerektiğine dair açıklamada bulundu.
  Kartal’ın Hizmetkarı Olmak Üzere Yola Çıktım
  Ak Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek, konuşmasına kendini tanıtarak başladı ve siyasete Ak Parti ile başladığını dile getirdi. İlk sözlerinin Kartal’ı hep birlikte yönetmek olduğunu dile getiren Taşyürek, “Hiçbir Kartal sakininin kararı, tercihi ve beklentisi olmadan yönetim olmayacaktır” açıklaması yaptı ve Kartal’da doğrudan demokrasi uygulanacağını ifade etti.
 Taşyürek, programda amaçlarının Kartal’ı hak ettiği hizmetlerle buluşturmak olduğunu dile getirdi ve iş hayatında zamanı, finansı ve insanı doğru yönetme yeteneği kazandığını ekledi. Siyasetin tek limanı ahlaktır ve Kartal’da hizmetkar olabilirse bu ilkelerden milim şaşmadan gönül belediyeciliği ile çalışacaklarını açıkladı.
 Küçük Büyük İş Demeden…
 Taşyürek, açıklamalarına devam ederken düzeltilmesi gereken ne varsa küçük büyük demeden , ayırt etmeden ele alacaklarını ve hiçbir şeyi görmezden gelmeyecek şekilde siyasetlerini devam ettireceklerini dile getirdi.
  Çağı Yakalamak!
  Kartal AK Belediyecilikle yönetilmeye başladığı zaman nasıl bir görünüme kavuşacağına dair Taşyürek şu açıklamalarda bulundu: “Kartal’ın sosyal ve ekonomik hayatını, çağın talep ettiği yeni nesil meslek kurslarıyla, nitelikli kültür sanat hizmetleriyle, tarihi ve doğal mirasımızı katma değere dönüştürmek suretiyle hep canlı ve diri tutacağız. Kartal’ı yaşam liginde, süper lige taşıyacağız. Kartal Kent Meydanı’nı yeniden düzenleyeceğiz. Sahillerimiz yeniden göz kamaştıracak. Aydosumuzda, İstanbul’un en güzel seyir terası yükselecek. Eski taş ocağı, İstanbul’un yeni bir destinasyonu olacak. Kültür Merkezleri kuracağız. Genç Yaşam Merkezleri kuracağız. Köprüler kuracak, gönülden gönüle yeni yollar açacağız. Kartal, Allah’ın izniyle göz kamaştıracak.
 Yatırımlar Vatandaşımızın Onayıyla Olacak
 Taşyürek, yaptığı açıklamalarda eğitim ve liyakat unsurlarını unutmadı ve konuya ilişkin; “Eğitimi öncelikli konularımızdan biri olarak ele alacağız. Eğitime tam destek ilkesiyle hareket edeceğiz. Evlatlarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için, elimizden geleni yapacağız. Her adımda liyakati esas alacağız. Her işimizde adil ve şeffaf olacağız. Belediye icraatlarımıza tüm ortamlardan ulaşılabilecek. Önemli yatırım ve hizmetleri, Kartal sakinlerinin onayına sunacağız. Bu yatırımlara sizlerin kararıyla ya başlayacağız, ya da başlamayacağız.
 El Ele Verirsek, Dağ Olsa Aşarız
 Ebubekir Taşyürek, Türkiye’yi çeşitli kanallardan zor durumda bırakmaya çalışanlar için de açıklamalarda bulundu ve birlik mesajı verdi: “Türkiye’yi terörle, vekalet savaşlarıyla, darbe teşebbüsleriyle dize getiremeyenler, ekonomi cephesinden saldırmaya, orada gedik açmaya çalışıyorlar. Hamdolsun, son ekonomik saldırıları da topyekun mücadeleyle atlattık, atlatıyoruz. Her şey güllük gülistanlık mı? Değil, sorunlarımız elbette var. Biz el ele verirsek, dağ olsa üstünden aşarız evvel Allah.”
  Söz Veriyorum!!!
  Taşyürek, yapacakları konusunda şu şekilde söz verdi: “Sevdamız millettir, memlekettir. Sevdamız Kartal’dır. Derdimiz, muradımız, davamız  hizmet etmek, hizmet etmek, hizmet etmektir. Gönül belediyeciliği şiarıyla, tevazu, samimiyet ve gayret ile hep birlikte çalışmaya söz veriyorum. Kartal’ı hak ettiği eserlerle donatmaya söz veriyorum. Kartal yeniden göz kamaştıracak.”Haber okunma sayısı: 228

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Gökhan Yüksel Evi Yanan Aileye Ziyaret Gerçekleştirdi

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal Yakacık'ta 6 katlı bir binanın giriş katında çıkan yangından

Gökhan Yüksel Genç Kızın Hayalini Gerçekleştirdi

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Soğanlık’ta yaptığı halk toplantıları sırasında annesi

Başkan Keskin Meclis Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, yarın yapılacak olan ilk resmi meclis toplantısı öncesinde, Şişli

ŞİŞLİ’YE KESKİN DOKUNUŞLAR

31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimi neticesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Şişli

Muhtarlıkta Kadın Gücü

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü'nden 3 yıl önce

Seçimlerde Son Durum!

Yapılan İtirazlar Sonucu Yeniden Sayılan Sandıklardan Sonuçlar Geliyor…

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
Kartal Belediyesi