25 Mayıs 2020 Pazartesi

Ak Parti 18. Yaşını Kutluyor…!!!

ak-parti-18-yasini-kutluyor

Ak Parti kurulduğu günden itibaren 18 yıldır tek başına iktidar olmuş ve yıllardır yaptığı hizmetlerle halkı için çalışmaktan bıkmamıştır.
20 Ağustos 2019 Salı 14:53

 Son yıllarda AK Partili Belediyelerde ard arda yapılan yanlışlıklar ve halkı umursamaz tavırlar makamlara halkı almamalar ve halkın belediye başkanlarından üç beş kişi tarafından uzaklaştırılması ve belediye başkanını halkla bir araya gelmemesini sağlayan zihniyetler yüzünden AK Partili belediyeler kaybetmeye başladı. Halkın sorunları ile ilgilenmek yerine kendi aile efradına hizmet etmeyi vazife bildiler. Yapılan bu yanlışlar vatandaşların AK Partiye güvenini tamamen yok etti.

AK Parti son yıllarda Milliyetçi Hareket Partisi ile girdiği bütün seçimlerde kaybetti. Kaybetmesinin yegâne sebeplerinden biri de Milliyetçi Hareket Partili vatandaşların İyi Parti ve CHP ye oy kullanmasından kaynaklandı. Seçimlere tek başına girdiğinde % 34.4 alan AK Parti bu seçimlerde Cumhur İttifakı ile % 42.6 puan alarak kendi üyelerinden bile oy alamadığını ortaya koydu.

Yanlış verilen kararlarla birlikte AK Parti kurulduğu günden beri canını dişine katan ve AK Partinin kazanması için annesini, babasını, eşini hatta en önemlisi evladını bırakıp canla başla çalışan AK Parti emektarlarını uzaklaştırarak oylarını kaybetmesine vesile oldu.

İl ve ya ilçe bazında fark etmez belli bir statüye ulaşıp hizmet makamına oturdukları anda sanki kendi babalarının yeriymiş gibi canının istediklerine iş buldular hem de en güzel hem de en kallavi işler oldu. İlkokul mezunu insanlar gelip üniversite mezunu olan ve bu iş için yıllarını harcayan insanların başına getirilerek. Onlara çok değerli olduğu hissettirildi ve üniversite mezunu işinin ehli insanlar işsizliğe mahkûm edildi.İşsizlik sebebi ile bankalara ya da başka kurumlara ödemelerini gerçekleştiremeyen vatandaşlar AK Partili avukatlar tarafından aranarak hakaretlere maruz kalıyor fakat işi olmadığı için ödeyemediği borçları yüzünden eşinden ve çocuklarından alacağı kimsenin aklına gelmiyor. Son dönemlerde borçlarını ödeyemeyen vatandaşlar kendilerini öldürerek bu işten kurtulacağını düşünüyor ve yanılıyor. Sizler bu dünyadan gittiğiniz zaman babanız hayatta ise babanızdan anneniz hayatta ise annenizden esiniz çocuğunuz ve onlar için fark etmez akrabanız arkadaşınız herkesi arayıp parayı tahsil etmek için her türlü yola başvurmaları insanları canından bezdirdi.

Kardeşim bu şahıs ölmüş bana ne dese de kar etmez ya o ödeyecek ya da onun akrabasından biri ödeyecek ama mutlaka ödeyecek. Şimdi bunları yazdım ama niye yazdım hemen açıklayayım AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ ın bu durumlardan haberi olmadığı kanaatindeyim.

Bildiğim kadarı ile daha doğrusu dayımdan duyduğum kadarı ile Cumhurbaşkanımız lise yıllarında ve refah partisi dönemlerinde faiz konusunda oldukça disiplinli ve kabul etmeyen bir yapıya sahip. Yani Cumhurbaşkanı da tıpkı diğer belediye başkanları gibi bazı olayları duymaması için çalışan bir ekiple karşı karşıya diye düşünüyorum.

Bu durum nasıl düzeltilir diye düşünebilirsiniz bu durum Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilecek küçük bir operasyonla düzeleceğini umut ediyorum.

Hepinize Saygılar Sunuyorum….

Haber: Alaattin BÖKEHaber okunma sayısı: 864

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

tuba-vural-cokaldan-saf-degisikligi

Tuba Vural Çokal'dan Saf Değişikliği

11 Mart 2020 Çarşamba 13:53
iyiler-onbasili-dedi

İYİ'LER ONBAŞILI DEDİ

23 Şubat 2020 Pazar 20:07
meral-aksenerden-erdogana-yanit

Meral Akşener'den Erdoğan'a Yanıt

20 Şubat 2020 Perşembe 11:34
erdogandan-sert-tepki

Erdoğan'dan Sert Tepki

19 Şubat 2020 Çarşamba 11:13
ak-partiden-gule-ilk-yorum

AK Parti'den Gül'e İlk Yorum

18 Şubat 2020 Salı 14:06

GÜNDEM

KAMUOYUNA DUYURULUR...

2014-2019 Yılları arasında Kartal Belediye Başkan yardımcısı ve vekili olarak görev yapan Sayın Gülcemal

BÜYÜK TÜRK ULUSU!

Atatürkçü Düşünce Derneği Kartal Şubesi Başkanı Kemal Aslan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor

Tuzlalı Çocuklardan Anneler Gününe Özel Kutlama

Tuzla Belediyesi Eğitim Birimleri öğrencilerinden annelere video ile sürpriz kutlama…

Kartal Belediyesi Çocuklar İçin Parkları İlaçladı

Tüm dünyayı etkileyen küresel salgın Koronavirüs ile mücadele kapsamında yaklaşık iki aydır sokağa çıkma

19 Mayıs Özel Kutlamaları Kartal’da

Kartal Belediyesi; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının ve Milli Mücadele’yi

Kartal Belediyesi İyilik Meleklerini Unutmadı

Kartal Belediyesi, 12 Mayıs Hemşireler Günü dolaysıyla ilçedeki sağlık kurumlarında görevli hemşirelere

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
Kartal Belediyesi