20 Ağustos 2019 Salı

ŞİŞLİ’YE KESKİN DOKUNUŞLAR

sisliye-keskin-dokunuslar

31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimi neticesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Şişli Belediye Başkanı seçilen Muammer Keskin mazbatasını aldıktan 24 saat sonra devir teslim töreni için geldiği Şişli Belediyesi önünde Atatürk, Silah Arkadaşları ve Önceki Dönem İmar Müdürü Cemil Candaş ve görev alan Başkanlar için Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra önceki dönem Belediye Başkanı Hayri İnönü’ den görevini devir aldı.
06 Nisan 2019 Cumartesi 17:05

 Şişli ???? de görevi önceki dönem Belediye Başkanı Hayri İnönü’den devir alan çiçeği burnunda Başkan Muammer Keskin “Bugünden itibaren Parti rozetimi çıkarıyorum. Asla hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Şişli’de eşit, adil ve şeffaf bir yönetim oluşturacağız. Bana oy veren vermeyen tüm komşularımıza eşit hizmet vereceğim.

Tüm yetkilerimi Şişli halkının yararına kullanacağım. Şişli sokaklarında, kaldırımlarında güvenle yürümeniz, yeşille iç içe olmanız, otoparklarımızla, mahalle kültürümüzle canlanmış bir Şişli olacak.

Billboardlarda benim değil, hayatına dokunduğumuz çocuklarımızın, Gençlerimizin olduğu bir Şişli göreceksiniz.

Bugün burada beni yalnız bırakmayan değerli eşim Hülya Keskin 'e kızım Derya ve oğlum Volkan 'a çok değerli ortağım Merve Emek’e ve siz değerli dostlarıma çok teşekkür ediyorum.Şişli’de temiz siyaset yolunda yaktığımız çoban ateşi umut ediyorum ki tüm yurda yayılarak ışık olacaktır” dedi. 

Şişli eski belediye başkanı Hayri İnönü, devir teslim töreninde, Şişli Halkı’na ve Şişli Belediyesi çalışanlarına seslenerek, “Size ait olan mallarınıza sahip çıkın. Başkanlık babadan oğula geçmez Sayın Muammer Keskin seni, eşini, aileni ve ortağın Merve Emek’i kutluyorum. Sayın Başkan büyük bir iş başardınız. Sizinle birlikte Ekrem İmamoğlu’nu da kutluyorum.

Ekrem İmamoğlu’nun arkasında Cumhuriyet Halk Partisi var. Onun İstanbul’da da bir il başkanı var. Evet, bu teşkilatın başkanı Sayın Canan Kaftancıoğlu’nu da kutluyorum. Her iki başkanını da kutluyorum.

Benim başkanlığım olan beş sene hemen geçiverdi. Benim bu dönemimde yanımda sizler vardınız. Ben sadece bir başkan olarak görev yaptım. Tüm Şişli Belediyesi personeline teşekkür ediyorum. Bu işler tek başına yapılabilecek işler değil.

 Cemil Candaş’ı Saygı İle Anıyorum

Şişli Belediyesi’nde rant belediyeciliği yok ederek yeni ve temiz bir Şişli modeli belediyeciliğini açan Cemil Candaş’tır. Sevgili Cemil ruhun şad olsun. Seni sevgiyle ve minnetle anıyoruz.

Şişli İçin Çok Mücadele Ettik

Biz Şişli’nin mallarını geri almak için çok uğraştık. Şişli’nin mallarını geri alabileceğimize kimse inanmadı. Öyle ki, eşim bile inanamadı. Ama başardık. Şimdi yolun sonuna gelindi.

İşte bu son aşamayı da Şişli Belediye Başkanımız bu işi bitirecek. Bu alınan mallar sizin mallarınız, mallarınıza sahip çıkın hoşçakalın” dedi. Ve görevi Sayın Muammer Keskin e devretti..Haber okunma sayısı: 933

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

17 Ağustos 1999 Depremini Yaşamak

17 Ağustos 1999 yılında saatler 03:02 yi gösterdiği zaman ülkemizde meydana gelen afetin üzerinden tam dolu dolu

Pendik Yüksek Hızlı Tren Otobüs Durakları Minibüsçülere mi Tahsis Edildi…!

Pendik yüksek hızlı tren otobüs durakları Pendik-Kadıköy minibüslerine mi tahsis edildi. Yolcu otobüslerinin

Kartal’da ve Çevre İlçelerde Kâğıt Toplayıcılar Kol Geziyor

Kartal’da ve çoğu ilçelerde sorun haline gelen çöp toplayıcıları dur durak bilmiyor. Gece geç saatlerde

TUZLA’NIN GURURU OLDU

Behiye Dr. Nevhiz Işıl Anadolu Lisesi İstanbul Tuzla’da 36 öğretmen ve 510 öğrencisi ile sınavla öğrenci

Pendik Ahmet Yesevi Mahallesinde Muhtar Yok Mu?

Pendik Ahmet Yesevi mahallesinde sorunlar bitmek bilmiyor.

Meslektaşımız İfaket Çakı’nın Mutlu Günü

Kartal Gazeteciler Derneği Kurucularından ve İzci Haber Gazetesi sahibi İfaket Çakı’nın oğlu Tolga Öz ve

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL