05 Nisan 2020 Pazar

Fatih Dönmez Seçmen Kafeyi Ziyaret Edip Vatandaşla Bir Araya Geldi

fatih-donmez-secmen-kafeyi-ziyaret-edip-vatandasla-bir-araya-geldi

Ümraniye’deki esnafları ziyaretlerinin ardından Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve Başkan Hasan Can Alemdağ Caddesi’ndeki AK Parti Ümraniye Seçmen Kafe’yi ziyaret ederek teşkilat mensupları ve vatandaşlarla bir araya geldi.
11 Mart 2019 Pazartesi 15:46

 Ümraniye’deki esnafları ziyaretlerinin ardından Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve Başkan Hasan Can Alemdağ Caddesi’ndeki AK Parti Ümraniye Seçmen Kafe’yi ziyaret ederek teşkilat mensupları ve vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Ümraniye Seçmen Kafede, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti İstanbul Eski Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Eski Başkanı Prof. Dr. Burhan Kuzu, AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları ve Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları bulundu.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, programda bir selamlama konuşması gerçekleştirerek, 31 Mart Yerel seçimlerinin önemine vurgu yaptı.

Ardından bir konuşma yapan AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, 31 Mart Yerel Seçimlerinin tüm Türkiye’ye ve Ümraniye’ye hayırlar getirmesini diledi.Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye’de 15 yıldır yapılan hizmet ve çalışmalarla ilçenin prestijine prestij kattıklarını söyleyerek, “31 Mart Yerel Seçimlerinin tüm ülkemize, vatanımıza ve Ümraniyemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Rabbim, birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Allah hepinizden razı olsun” diyerek konuşmasını bitirdi.

 AK Parti İstanbul Eski Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Eski Başkanı Prof. Dr. Burhan Kuzu ise, selamlama konuşması yaparak, Türkiye’de yapılan her seçimin önem arz ettiğini, 31 Mart Seçimlerinde de Türkiye’nin en doğru kararı vereceğini söyledi.

AK Parti Ümraniye Seçmen Kafede teşkilat mensupları ve vatandaşlarla bir araya gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Ümraniyelilerle bir arada olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Bu vesileyle 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerin ülkemiz için hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Program çekilen hatıra fotoğrafı ile sondu.


Haber okunma sayısı: 150

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

TUZLA EN AZ RİSKLİ İLÇELERDEN

Küresel Koronavirüs salgını ile ulusal, bölgesel ve yerel mücadelenin tüm imkanların seferber edilerek

Kartallı Elazığlılar Başkanını Seçti

Kartal Elazığlılar Derneğinin 1. Olağan Kongresi dernek merkezinde salt çoğunluğun katılımı ile

İDLİB ŞEHİDİ 15 TEMMUZ ŞEHİTLER CAMİİNDEN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

İdlib’te rejimin düzenlendiği hava saldırısında şehit olan askerlerimiz son yolculuklarına uğurlanıyor.

Anadolu Rock Müziğinin Devleri Unutulmadı

Türk Müziğinin duayen sanatçılarından Barış Manço ve Cem Karaca “Müziğin En Güzel Yolcuları” adlı

Özel Kale Okulları Yöneticileri Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Özel Kale Okulları İstanbul Avrasya Gazeteciler Yönetimi ile Tuzla Newcastle Lounge Cafede kahvaltıda bir araya

Van Şehitleri Son Yolculuklarına Uğurlandı

Çığ felaketinde şehit olan askerler için tören düzenlendi.

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
Emek Medya Ajans