16 Temmuz 2019 Salı

İsmet Yıldırım Muhtarlar Toplantısına Katıldı

ismet-yildirim-muhtarlar-toplantisina-katildi

Ümraniyelilerin teveccühüyle 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Ümraniye’nin yeni Belediye Başkanı seçilen İsmet Yıldırım mazbatasını alır almaz mesaisine başladı. Başkan Yıldırım Ümraniye Belediyesi Tantavi Sosyal Tesislerinde düzenlenen ‘Muhtarlarla Toplantı’ programına katıldı.
11 Nisan 2019 Perşembe 13:29

 Ümraniyelilerin teveccühüyle 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Ümraniye’nin yeni Belediye Başkanı seçilen İsmet Yıldırım mazbatasını alır almaz mesaisine başladı. Başkan Yıldırım Ümraniye Belediyesi Tantavi Sosyal Tesislerinde düzenlenen ‘Muhtarlarla Toplantı’ programına katıldı.

 

Tantavi Sosyal Tesislerinde düzenlenen toplantı programına Ümraniye Belediye Başkanı  İsmet Yıldırım’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti İstanbul 22-23. Dönem Milletvekili Hüseyin Besli, Ümraniye Belediyesi 1. Başkan Vekili Mucip Kopuz, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta ve ilçedeki mahalle muhtarları katıldı.

 

Programda kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu; Ümraniye Belediye Başkanı seçilen İsmet Yıldırım’a ve yeni dönemde görev yapacak tüm muhtarlara hayırlı olsun dileklerinde bulundu. 

Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım; “Değerli arkadaşlar 2019 yerel seçimleri hepimiz için hayırlı olsun. İnşallah önümüzdeki 5 yılda hep birlikte Ümraniye’mizi daha güzel, daha yaşanılabilir bir ilçe yapacağız” dedi. Muhtarlık müessesinin önemine değinerek konuşmasını sürdüren Başkan Yıldırım, "Görevine devam eden muhtarlarımızı tebrik ediyor, göreve yeni gelen muhtarlarımıza da hayırlı olmasını temenni ediyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

 

İlçede görev yapacak muhtarların da söz alıp düşünce ve temennilerini dile getirdiği program, çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.Haber okunma sayısı: 312

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

EMEKLİLERDEN YAPILAN ZAMMA PROTESTO!

Disk ve Emekli-Sen.’nin yapılan zamların az olmasından dolayı Kartal Meydanında düzenlemiş olduğu basın

BAKLAVACI KARDEŞLER TUTUKLANDI!

İstanbul Pendik'te içerisinde hamile kadın bulunan araca saldıran ve tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen H.S.

EKREM İMAMOĞLU İLK MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ!

İkinci kez İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu başkanlığında İBB Meclisi

KARTAL BELEDİYESİ AĞAÇ KESMEDİK KESTİRMEYİZ!

Kartal Belediyesi ekipleri tarafından ağaç kesimi gerçekleştirildiği haberine yanıt olarak Kartal Belediyesi bir

Gökhan Yüksel Evi Yanan Aileye Ziyaret Gerçekleştirdi

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal Yakacık'ta 6 katlı bir binanın giriş katında çıkan yangından

Gökhan Yüksel Genç Kızın Hayalini Gerçekleştirdi

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Soğanlık’ta yaptığı halk toplantıları sırasında annesi

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL