26 Nisan 2019 Cuma

İsmet Yıldırım Muhtarlar Toplantısına Katıldı

ismet-yildirim-muhtarlar-toplantisina-katildi

Ümraniyelilerin teveccühüyle 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Ümraniye’nin yeni Belediye Başkanı seçilen İsmet Yıldırım mazbatasını alır almaz mesaisine başladı. Başkan Yıldırım Ümraniye Belediyesi Tantavi Sosyal Tesislerinde düzenlenen ‘Muhtarlarla Toplantı’ programına katıldı.
11 Nisan 2019 Perşembe 13:29

 Ümraniyelilerin teveccühüyle 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Ümraniye’nin yeni Belediye Başkanı seçilen İsmet Yıldırım mazbatasını alır almaz mesaisine başladı. Başkan Yıldırım Ümraniye Belediyesi Tantavi Sosyal Tesislerinde düzenlenen ‘Muhtarlarla Toplantı’ programına katıldı.

 

Tantavi Sosyal Tesislerinde düzenlenen toplantı programına Ümraniye Belediye Başkanı  İsmet Yıldırım’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti İstanbul 22-23. Dönem Milletvekili Hüseyin Besli, Ümraniye Belediyesi 1. Başkan Vekili Mucip Kopuz, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta ve ilçedeki mahalle muhtarları katıldı.

 

Programda kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu; Ümraniye Belediye Başkanı seçilen İsmet Yıldırım’a ve yeni dönemde görev yapacak tüm muhtarlara hayırlı olsun dileklerinde bulundu. 

Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım; “Değerli arkadaşlar 2019 yerel seçimleri hepimiz için hayırlı olsun. İnşallah önümüzdeki 5 yılda hep birlikte Ümraniye’mizi daha güzel, daha yaşanılabilir bir ilçe yapacağız” dedi. Muhtarlık müessesinin önemine değinerek konuşmasını sürdüren Başkan Yıldırım, "Görevine devam eden muhtarlarımızı tebrik ediyor, göreve yeni gelen muhtarlarımıza da hayırlı olmasını temenni ediyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

 

İlçede görev yapacak muhtarların da söz alıp düşünce ve temennilerini dile getirdiği program, çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.Haber okunma sayısı: 237

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Başkan Keskin Meclis Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, yarın yapılacak olan ilk resmi meclis toplantısı öncesinde, Şişli

ŞİŞLİ’YE KESKİN DOKUNUŞLAR

31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimi neticesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Şişli

Muhtarlıkta Kadın Gücü

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü'nden 3 yıl önce

Seçimlerde Son Durum!

Yapılan İtirazlar Sonucu Yeniden Sayılan Sandıklardan Sonuçlar Geliyor…

Kazandığı Seçimin Sevincini Yaşayamayan Muhtar

Kırklareli'nin Karadere köyünde pazar günü yapılan yerel seçimlerde muhtarlığı kazanan 53 yaşındaki Ahmet

Sekreter Olarak Girdiği Belediye'ye Başkan Seçildi

Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde, sekreter olarak girdiği Belediye'ye, 31 mart günü yapılan seçimlerde başkan

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL