04 Nisan 2020 Cumartesi

Millet Bahçesinde Renk Dolu Anlar

millet-bahcesinde-renk-dolu-anlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilen Üsküdar’daki Nakkaştepe Millet Bahçesi, soğuk havaya rağmen vatandaşların akınına uğruyor. Nakkaştepe Millet Bahçesi’ne gelen vatandaşlara, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan çorba dağıttı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya da kazanın başına geçerek eşlik etti.
19 Şubat 2019 Salı 13:06

 Nakkaştepe Millet Parkı’nda vatandaşlara seslenen Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “Şu anda bulunduğumuz alan sadece Üsküdar’ın değil, İstanbul’un bir millet bahçesi. Çünkü İstanbul’un değişik yerlerinden, özellikle karşı taraftan herkesin kolaylıkla ulaşabildiği, kış şartlarına rağmen özellikle hafta sonları dolup taşan 50 bin metrekarelik Nakkaştepe Millet Bahçesi’ndeyiz. Sayın Bakanım, siz de aslında Üsküdarlı, Çengelköylüsünüz. Bu güzel bahçemize teşrif ederek bize zaman ayırdınız. Size Üsküdarlılar adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Bakan Dönmez ise, “Sayın Cumhurbaşkanımız 8 Aralık’ta buranın açılışını yapmıştı. Bugün gezmek bize nasip oldu. Bir Üsküdarlı olarak sadece biz değil, yurt içi ve yurt dışından bu güzel beldeye gelen birçok misafirimiz de hayranlıkla ifade ediyorlar. Ben bu güzel hizmetten dolayı sayın başkan ve ekibine teşekkür ediyorum. Bugün millet bahçeleriyle, millet kıraathaneleriyle gündeme geliyoruz. Bu güzel hizmetlerin işletmeye alınmasında emeği geçen herkese canı gönülden teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Genel Başkan Yardımcısı Kaya’da yaptığı konuşmasında,"Gönül belediyeciliği diyerek çıktığımız bu yolda, bu güzel millet bahçemiz gibi daha nice güzel hizmetleri İstanbul'a ve Üsküdar'a kazandırmak üzere 31 Mart'ta hepinizden dua ve destek istiyoruz. Biz 1994'te İstanbul'da hizmet belediyeciliğini Sayın Cumhurbaşkanımızla birlikte başlattık. 94 öncesi çöp, çamur ve çukur içinde bir İstanbul vardı. Bugün gururla buradayız. Dünyanın en güzel manzarasını vatandaşına açmış ve bu dünyanın en güzel manzarasında vatandaşlarına sıcak çorba dağıtan bir Üsküdar Belediyesi var. İyi ki Üsküdar var, iyi ki AK Parti var diyoruz.” dedi.

Burada boğaz manzarasına karşı sıcak çorbalarını içen Dönmez, Kaya ve Türkmen, vatandaşların fotoğraf çektirme isteklerini de geri çevirmedi.


Haber okunma sayısı: 254

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

TUZLA EN AZ RİSKLİ İLÇELERDEN

Küresel Koronavirüs salgını ile ulusal, bölgesel ve yerel mücadelenin tüm imkanların seferber edilerek

Kartallı Elazığlılar Başkanını Seçti

Kartal Elazığlılar Derneğinin 1. Olağan Kongresi dernek merkezinde salt çoğunluğun katılımı ile

İDLİB ŞEHİDİ 15 TEMMUZ ŞEHİTLER CAMİİNDEN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

İdlib’te rejimin düzenlendiği hava saldırısında şehit olan askerlerimiz son yolculuklarına uğurlanıyor.

Anadolu Rock Müziğinin Devleri Unutulmadı

Türk Müziğinin duayen sanatçılarından Barış Manço ve Cem Karaca “Müziğin En Güzel Yolcuları” adlı

Özel Kale Okulları Yöneticileri Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Özel Kale Okulları İstanbul Avrasya Gazeteciler Yönetimi ile Tuzla Newcastle Lounge Cafede kahvaltıda bir araya

Van Şehitleri Son Yolculuklarına Uğurlandı

Çığ felaketinde şehit olan askerler için tören düzenlendi.

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
Emek Medya Ajans