23 Eylül 2019 Pazartesi

TUZLA BELEDİYESİ BAŞKAN YARDIMCILARI VE MÜDÜRLERİNİ ZİYARET ETTİK

tuzla-belediyesi-baskan-yardimcilari-ve-mudurlerini-ziyaret-ettik

İstanbul Avrasya Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Bayrak ve Yönetimi olarak Tuzla Belediye Başkan Yardımcıları ve Müdürlerini ziyaret ettik.
20 Ağustos 2019 Salı 13:13 İlk olarak Tuzla Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak atanan Güven Ada’yı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunduk. Başkanımız Oğuzhan Bayrak Öncelikle bizleri kabul ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bizler yıllardır Anadolu yakasında bir nevi kamu görevi yapıyoruz. Sizden önce Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürümüz Pınar Hanımla oldukça kaliteli çalışmalar gerçekleştirdik. Umut ediyoruz ki siz de Kültür Müdürlüğünde Göstermiş olduğunuz başarıyı Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak ta göstereceksiniz. Yeni görevinizde başarılar diliyoruz” dedi.

Tuzla Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Güven Ada ise “Pınar Hanım daha önce çok güzel işlere imza atmış bir arkadaşımızdı. Bizlerde kendisinin yapmış olduğu bu çalışmalara devam edeceğiz. İnşaallah hep birlikte çalışarak Tuzla’da çok güzel çalışmalara imza atacağız” dedi.

Tuzla Belediyesinde daha önce Özel Kalemde görev alan Hüseyin Kömekçi Tuzla Beledisi Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı oldu. Tuzla Belediyesi Basından Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine atanan Hüseyin Kömekçi ' ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Başkanımız Oğuzhan Bayrak “yeni görevinizde başarılar diliyoruz. Özellikle sizlerin bizlerle çalışmaya başlayacağınızı duyduğumuz zaman çok mutlu olduk. Her zaman bizlerin yanımız da olduğunuzu göstermekten çekinmediniz bu konuda sizlere çok teşekkür ediyoruz ve yeni görevinizde başarılar diliyoruz” dedi.Tuzla Belediyesi Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı Hüseyin Kömekçi ise “ Hepinize çok teşekkür ediyorum. Sizlerle bir arada çalışmaktan mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Önceki dönem Tuzla Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü olan Pınar Bulut’ u yeni görev yeri olan İnsan Kaynakları Müdürlüğünde ziyaret ettik.

Ziyarette Oğuzhan Bayrak “ geçmişte birlikte çok güzel işlere imza atmıştık. Görev değişikliğini öğrendiğimiz zaman çok üzüldük. Ama yeni görev yerinizde de sizleri ziyaret etmekten mutlu olacağımızı belirtmek istiyoruz. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” dedi.

Tuzla Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Pınar Bulut ise “ geçmiş dönemlerde birlikte çalışmalara imza atmıştık. Sizlerle çalışmalar konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadık. Kapımız her zaman sizlere açıktır hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Tuzla Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Murat Kant’ı ziyaret ettik.

Tuzla Belediyesi Başkan yardımcısı Murat Kant’a gerçekleştirdiğimiz ziyarette Oğuzhan Bayrak “ yeni görevinizde başarılar diliyoruz. Her zaman bizlerin yanında olacağınızı biliyoruz ve her şey için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Tuzla Belediye Başkanı Murat Kant ise “ Bugün buraya gelerek beni çok mutlu ettiniz. Her zaman kapımız sizlere açık hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcılığına atanan İskender Karakaya’yı ziyaret ettik.

 Ziyarette Oğuzhan Bayrak “ Yeni görevinizde başarılar diliyoruz. Ayrıca bugün bizleri kırmayarak kabul ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı İskender Karakaya ise “ Hepinize çok teşekkür ediyorum. Uzun yıllardır siyasetle uğraşıyorum fakat hayatın bizlere neler getireceğini bilmiyoruz. Ben de bugün burada Başkan Yardımcısı oldum. Umarım Tuzla’ya faydalı olacak projelerde benimde bir nebze faydam dokunur. Hepinize çok teşekkür ediyorum ve ne zaman isterseniz kapım sizlere açıktır” dedi.

Son olarak Tuzla Belediyesi Özel Kalem Müdürü Muammer Çakırı ziyaret ettik.

 Ziyarette Oğuzhan Bayrak “ Yeni görevinizde başarılar diliyoruz. Umut ediyoruz ki gelecek şikayet ve önerilere sizlerin sayesinde hemen müdahale edilecek. Bizler yeni görevinizde başarılar diliyoruz” dedi.

Tuzla Belediyesi Özel Kalem Müdürü Muammer Çakır ise “ Hepinize çok teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte daha güzel yarınlarda daha güzel çalışmalarla bir araya geleceğiz” dedi.   Haber okunma sayısı: 375

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Kartal'da Sosyete Devri Başlıyor

Kartal Belediyesi bünyesinde Kartala "Sosyete Pazarı" geliyor.

Öğrenciler 2019- 2020 Maratonuna Başladı

Tuzla’da 56.265 öğrenci 2019-2020 eğitim öğretim dönemi maratonuna başladı.

YAYA YOLU MU ARAÇ PARK YERİ Mİ?

Hemen hemen her ilçede karşımıza çıkan manzaralardan biri haline gelen yaya kaldırımlarına park etmiş

BİR ZAMANLAR HALI SAHAYDI ŞİMDİLERDE KUM SAHA OLDU

Kartal Soğanlık Yeni Mahallede gençlerinin futbol oynaması için yapılan Halı saha şimdilerde kum saha olarak

ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ HASTALIK SAÇIYOR

Uzun yıllardır İstanbul trafiğinde hizmet veren çift katlı özel halk otobüsleri hastalık saçıyor.

Kartal’da Feridun Düzağaç Rüzgarı Esti

Kartal Belediyesinin organizasyonluğunda gerçekleştirilen 1 Eylül Dünya Barış Günü Kartal Meydanında Feridun

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL