18 Temmuz 2019 Perşembe

Ümraniye'de Sünnet Şöleni

umraniyede-sunnet-soleni

Ümraniye Belediyesi, bu yıl da binlerce Ümraniyeli Çocuğu Sünnet Şöleni’nde buluşturdu. Şölende çocuklar; müzikal akrobasi, illüzyon gösterileri, interaktif şov ve çocuk tiyatroları gibi birbirinden güzel etkinliklerle de doyasıya eğlendi.
24 Haziran 2019 Pazartesi 15:24

 “Tüm çocuklar özeldir” felsefesiyle çocuklarımıza büyük önem veren Ümraniye Belediyesi, ilçedeki tüm çocukların kendini özel hissetmesi için çeşitli etkinlik ve şenlikler düzenlemeye devam ediyor. Bu bağlamda binlerce çocuğun sünnet ettirildiği; müzikal akrobasi, illüzyon gösterileri, interaktif şov ve çocuk tiyatroları gibi birbirinden güzel etkinliklerin de yer aldığı şölen Ümraniye Santral etkinlik alanında vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti. Sünnet şölenine Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı Faruk Çelik’in yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, STK Temsilcileri, muhtarlar, sünnet ettirilen çocuklar ve aileleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Sevecen ve babacan tavırlarıyla çocukların gönlünü kazanan ve heyecanlı günlerinde de onları yalnız bırakmayan Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım yaptığı konuşmada, “Hepiniz hoş geldiniz. Binlerce çocuğumuz sünnet olacak. Ailelerine şimdiden hayırlı olsun” dedi ve 16 gün boyunca devam edecek olan çocukların aileleriyle birlikte eğlendiği ‘Çocuk ve Aile Şenliği’nden de bahsederek, şenliğe tüm Ümraniyelileri davet etti.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı Faruk Çelik ise kısa bir selamlama konuşması yaparak, “Sizlerle birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum. Her zaman böylesine neşeli günlerde buluşalım inşallah. Ailelerimizi de kutluyorum” dedi ve Ümraniye’nin artık işin ehline emanet olduğunu belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti. 

Konuşmaları ardından Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı Faruk Çelik ve diğer protokol tarafından tüm sponsorlara katkılarından dolayı plaketleri takdim edildi.

 

Programın sonunda ise Ümraniye Belediyesi tarafından dağıtılan hediyelerle çocukların mutluluğu görülmeye değerdi. Ayrıca çocuklara patlamış mısır ve pamuk şekeri de ikram edildi.Haber okunma sayısı: 51

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

EMEKLİLERDEN YAPILAN ZAMMA PROTESTO!

Disk ve Emekli-Sen.’nin yapılan zamların az olmasından dolayı Kartal Meydanında düzenlemiş olduğu basın

BAKLAVACI KARDEŞLER TUTUKLANDI!

İstanbul Pendik'te içerisinde hamile kadın bulunan araca saldıran ve tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen H.S.

EKREM İMAMOĞLU İLK MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ!

İkinci kez İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu başkanlığında İBB Meclisi

KARTAL BELEDİYESİ AĞAÇ KESMEDİK KESTİRMEYİZ!

Kartal Belediyesi ekipleri tarafından ağaç kesimi gerçekleştirildiği haberine yanıt olarak Kartal Belediyesi bir

Gökhan Yüksel Evi Yanan Aileye Ziyaret Gerçekleştirdi

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal Yakacık'ta 6 katlı bir binanın giriş katında çıkan yangından

Gökhan Yüksel Genç Kızın Hayalini Gerçekleştirdi

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Soğanlık’ta yaptığı halk toplantıları sırasında annesi

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL