17 Ekim 2019 Perşembe

Ümraniye'de Sünnet Şöleni

umraniyede-sunnet-soleni

Ümraniye Belediyesi, bu yıl da binlerce Ümraniyeli Çocuğu Sünnet Şöleni’nde buluşturdu. Şölende çocuklar; müzikal akrobasi, illüzyon gösterileri, interaktif şov ve çocuk tiyatroları gibi birbirinden güzel etkinliklerle de doyasıya eğlendi.
24 Haziran 2019 Pazartesi 15:24

 “Tüm çocuklar özeldir” felsefesiyle çocuklarımıza büyük önem veren Ümraniye Belediyesi, ilçedeki tüm çocukların kendini özel hissetmesi için çeşitli etkinlik ve şenlikler düzenlemeye devam ediyor. Bu bağlamda binlerce çocuğun sünnet ettirildiği; müzikal akrobasi, illüzyon gösterileri, interaktif şov ve çocuk tiyatroları gibi birbirinden güzel etkinliklerin de yer aldığı şölen Ümraniye Santral etkinlik alanında vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti. Sünnet şölenine Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı Faruk Çelik’in yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, STK Temsilcileri, muhtarlar, sünnet ettirilen çocuklar ve aileleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Sevecen ve babacan tavırlarıyla çocukların gönlünü kazanan ve heyecanlı günlerinde de onları yalnız bırakmayan Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım yaptığı konuşmada, “Hepiniz hoş geldiniz. Binlerce çocuğumuz sünnet olacak. Ailelerine şimdiden hayırlı olsun” dedi ve 16 gün boyunca devam edecek olan çocukların aileleriyle birlikte eğlendiği ‘Çocuk ve Aile Şenliği’nden de bahsederek, şenliğe tüm Ümraniyelileri davet etti.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı Faruk Çelik ise kısa bir selamlama konuşması yaparak, “Sizlerle birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum. Her zaman böylesine neşeli günlerde buluşalım inşallah. Ailelerimizi de kutluyorum” dedi ve Ümraniye’nin artık işin ehline emanet olduğunu belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti. 

Konuşmaları ardından Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı Faruk Çelik ve diğer protokol tarafından tüm sponsorlara katkılarından dolayı plaketleri takdim edildi.

 

Programın sonunda ise Ümraniye Belediyesi tarafından dağıtılan hediyelerle çocukların mutluluğu görülmeye değerdi. Ayrıca çocuklara patlamış mısır ve pamuk şekeri de ikram edildi.Haber okunma sayısı: 119

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Gazan Mübarek Olsun Türkiye’m

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın emri ile Fırat’ın doğusunda Barış Pınarı Harekâtını başlattı.

Kent Konseyi Çekişmeye Sahne Oldu

Kartal Kent Konseyi Genel Kurulu Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

KARTAL GAZETECİLER DERNEĞİ EMİN ADIMLARLA YOLUNA DEVAM EDİYOR

Kartal Gazeteciler Derneği 1. Olağan Genel Kurulu Dernek Merkezinde gerçekleştirdi.

Aydınlık Gelecek İçin Öncelik Eğitime

Erzincan Altınbaşak Beldesi Derneğinin organizasyonluğunda gerçekleştirilen “Aydınlık Gelecek İçin Öncelik

Alzheimer ve Demans Nedir?

Alzheimer mı Demans mı sorusuna Nörolog Dr. Feray Seleker “Şunu unutmamamız lazım Alzheimer bir Demans ama her

Kartal'da Sosyete Devri Başlıyor

Kartal Belediyesi bünyesinde Kartala "Sosyete Pazarı" geliyor.

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
Kartal Belediyesi