17 Ekim 2019 Perşembe

DÖNÜŞÜM

Alaattin BÖKE

Alaattin BÖKE

E-Posta : gorushaber56@gmail.com

 Sanatçı kimliği ile takdir edilen Taner Özdemir, politik kişiliğiyle ve şaşırtan jet dönüşleri ile ise tepki topluyor. Mensubu olduğu CHP tabanının güvenini ise her geçen gün kaybediyor.

 

Özdemir 360 derece nasıl dönüyor!

Geçtiğimiz gün AKP ilçe başkanı Mehdi Akman’ın söylemi Kartal gündemine adeta bomba gibi düştü. Akman “Kulüp Başkanının özellikle mecliste Kartalspor’a ve Belediye Başkanına olan  söylemleri bence  yenilir yutulur şeyler değildi. Ama bir insan böyle kısa sürede 360 derece nasıl dönüyor, onu döndüren sahikler etkenler nedir?Onu da ona sormak lazım” dedi.

Savcıları göreve çağırmıştı!

Özdemir geçen dönem Meclisi yönetirken bir inşaatla alakalı usulsüzlükler ile ilgili CHP’yi zora sokacak çıkışta bulunmuş ve savcıları göreve çağırmıştı. Bu da CHP’de şok etkisi yaratmıştı. Savcılar göreve gelseydi ne olacaktı? Savcılar göreve gelse idi büyük ihtimalle CHP’li Altınok Öz hakkında savcılar gerekeni yapacak belki de iktidar AKP’nin eline geçecekti.

Elini öptü icazet aldı!

Geçen dönem Altınok Öz’e köstek olan Taner Özdemir “U” dönüşü yaparak Altınok Öz’ün elini öptü. İddialara göre Altınok Öz değişik ortamlarda defalarca kalabalık önünde elini öptürdü. Altınok Öz eline şerbet mi sürdü? Ne sürdüyse Taner Özdemir’in güzel olan sesiyle beraber Altınok Öz’e olan duyguları da güzelleşti. Artık savcıları göreve çağırmıyor. Herkesi Altınok Öz’e çağırıyor! Umuyoruz ki,Özdemir “U” dönüşünün ödülünü de alıyordur!

Kartal iki dönüşümün şokunu yaşıyor!

Kartal’da bildiğiniz gibi Kentsel dönüşüm var! Bazı Müteahhitler ve bazıları bu dönüşümle ihya olmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Birinci dönüşüm Kentsel dönüşümde yaşanırken, ikinci dönüşümde Özdemirsel dönüşümdür. Özdemir’in bu dönüşümü Altınok Öz’ü ve mahdumlarını çok duygulandırıyor. Özdemir’e artık sevgi ve şefkatle bakıyorlar. Bu dönüşüm güzel olmuştur ve her iki taraf içinde hayırlı olmuştur!

Özdemir’den Müteahhitlere de yardım eli!

Taner Özdemir artık savcıları göreve çağırmıyor. Altınok Öz’ü de çook seviyor. Onu yere göğe sığdırmıyor. Özdemir bir de müteahhitleri çok seviyor. Onların dosyalarına hayrına yardımlar ediyor. Olaya ticari kesinlikle bakmıyor. Tamamen duygusal nedenlerle yardım ediyor. Dedik ya hayrına yapıyor. Her şeyi Kartal için yapıyor!

Merakla bekleniyor!

Özdemir’in “Jet” dönüşleri Akp İlçe başkanı ve CHP tabanının dikkatini çektiği gibi merakını da uyandırıyor. Şimdi herkes Taner Özdemir’in yakın zamanda ne gibi dönüşler yapacağını merak ediyor. Biz Özdemir’e dönme diyemeyiz bizim haddimize değil, o kendisinin tasarrufundadır. Ama şunu tavsiye ederiz.

“Özdemir, Sağa sola dönerken sinyal ver! Milleti de merak içinde bırakmamış olursun...”

Sağlıcakla kalınız…


 


25 Nisan 2016 Pazartesi 00:00
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

GÜNDEM

Gazan Mübarek Olsun Türkiye’m

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın emri ile Fırat’ın doğusunda Barış Pınarı Harekâtını başlattı.

Kent Konseyi Çekişmeye Sahne Oldu

Kartal Kent Konseyi Genel Kurulu Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

KARTAL GAZETECİLER DERNEĞİ EMİN ADIMLARLA YOLUNA DEVAM EDİYOR

Kartal Gazeteciler Derneği 1. Olağan Genel Kurulu Dernek Merkezinde gerçekleştirdi.

Aydınlık Gelecek İçin Öncelik Eğitime

Erzincan Altınbaşak Beldesi Derneğinin organizasyonluğunda gerçekleştirilen “Aydınlık Gelecek İçin Öncelik

Alzheimer ve Demans Nedir?

Alzheimer mı Demans mı sorusuna Nörolog Dr. Feray Seleker “Şunu unutmamamız lazım Alzheimer bir Demans ama her

Kartal'da Sosyete Devri Başlıyor

Kartal Belediyesi bünyesinde Kartala "Sosyete Pazarı" geliyor.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
Kartal Belediyesi