Tweet |
Beykoz Belediyesi tarafından ilçenin su sporları geleneğini yeniden canlandırmak ve sahilin güzelliklerine dikkat çekmek amacıyla bu yıl 4.sü düzenlenen festival bir birinden renkli yarışma ve eğlencelerle ziyaretçilere nostaljik anlar yaşatacak.
Kolpa Açılışta Sahnede
Boğaziçi’ni ve sıcak yaz günlerini serinletecek festivalin açılışı 28 Temmuz Cuma akşamı Rock Müziğin gözdesi Kolpa Grubu’nun konseriyle yapılacak.
Beykoz sahilinde hayranlarıyla buluşacak grup bir birinden hareketli ve güzel şarkılarıyla festivale coşku katacak.
Renkli Kürek ve Kano Yarışları
Beykoz Su Sporları Merkezi’nde 29 Temmuz Cumartesi günü gerçekleşecek festivalin birinci günkü etkinlikleri profesyonel sporcuların katılacağı kürek yarışı ve öğleden sonra halka açık kano yarışına ev sahipliği yapacak.
Nostaljik Yağlı Direk Yarışı'yla heyecanlı anların yaşanacağı festival akşamında Pop Müzik sanatçısı Damla Yıldız ve DJ Erdem Kınay sahne alacak.
Açık Deniz Yüzme Yarışı
Beykoz Su Sporları Festivali, 30 Temmuz Pazar günü ise 1500 m Açık Deniz Yarışı ve 100 m Süper Sprint Yarışı’na sahne olacak.
Açık Deniz Yarışı için, Su Sporları Merkezi’nden sabahın erken saatlerinde serin sulara atlayacak yarışmacılar, Gümüşsuyu Restoran açıklarından dönerek parkuru tamamlayacak.
Sprint Yarışı kapsamında ilk olarak eleme yarışları düzenlenecek ve 20 sporcu bu kategoride mücadeleye hak kazanacak.
Boğaz’ın maviliği sularında mücadele heyecanına katılmak ve güzel anılar biriktirmek isteyenlerin https://hadikaydol.com/ adresinden kayıt yaptırmaları gerekiyor.
Ödüller Sahiplerini Bekliyor
Beykoz Belediyesi her 2 yarışta genel klasman birincilerine 5 bin TL, ikincilere 3 bin TL ve üçüncülere 2 bin TL ödül verecek.
Yaş kategorilerinde birinciler 3 bin TL, ikinciler 2 bin TL ve üçüncüler biner TL ödülün sahibi olacak.
Yağlı Direk, kano ve kürek yarışında dereceye girenlere çeşitli ödüller verilecek.
Festival boyunca yarış aralarında, Jet Taksi, Babana, Ringo Turları ve Jet Taksi Nabız Yarışması yapılacak.
BEYKOZ SU SPORLARI FESTİVALİ
PROGRAM
TARİH: 29-30 Temmuz 2023
YER: Beykoz Belediyesi Su Sporları Merkezi
28 TEMMUZ CUMA (AÇILIŞ)
21:00-KONSER
KOLPA GRUBU
29 TEMMUZ CUMARTESİ
08:00 – 15:00 KÜREK YARIŞI
16:00 – 18:30 KANO YARIŞI
19:0 0– 20:00 YAĞLI DİREK YARIŞI
KONSER: DAMLA YILDIZ ve DJ ERDEM KINAY
30 TEMMUZ PAZAR
10:00 – AÇIK DENİZ YÜZME YARIŞI
12:00 – ÖDÜL TÖRENİ
14:00 – SPRİNT YARIŞI
15:00 – ÖDÜL TÖRENİ
mercurecasino pasacasino faturapay ile para yatırılan bahis siteleri maksibet
gaziantep escort,gaziantep rus escort,gaziantep escort,seks hikayeleri
tesettürlü escort,fatih escort,türbanlı escort,travesti escort,taksim escort,beylikdüzü escort,çapa escort
halkalı escort,avrupa yakası escort,şişli escort,avcılar escort,esenyurt escort,beylikdüzü escort,mecidiyeköy escort,istanbul escort,şirinevler escort,avcılar escort
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Galatasaray | 30 | 26 | 1 | 3 | 68 | 20 | 81 | +48 |
2 | Fenerbahçe | 30 | 25 | 1 | 4 | 79 | 25 | 79 | +54 |
3 | Trabzonspor | 30 | 15 | 11 | 4 | 51 | 40 | 49 | +11 |
4 | Beşiktaş | 30 | 14 | 12 | 4 | 40 | 36 | 46 | +4 |
5 | Kasımpaşa | 30 | 12 | 11 | 7 | 53 | 55 | 43 | -2 |
6 | Başakşehir FK | 30 | 12 | 12 | 6 | 38 | 35 | 42 | +3 |
7 | Çaykur Rizespor | 30 | 12 | 12 | 6 | 36 | 47 | 42 | -11 |
8 | Antalyaspor | 30 | 10 | 9 | 11 | 35 | 33 | 41 | +2 |
9 | Adana Demirspor | 30 | 9 | 9 | 12 | 46 | 39 | 39 | +7 |
10 | Alanyaspor | 30 | 9 | 9 | 12 | 38 | 42 | 39 | -4 |
11 | Sivasspor | 30 | 9 | 10 | 11 | 36 | 43 | 38 | -7 |
12 | Samsunspor | 30 | 10 | 14 | 6 | 35 | 41 | 36 | -6 |
13 | Kayserispor | 30 | 10 | 11 | 9 | 36 | 43 | 36 | -7 |
14 | MKE Ankaragücü | 30 | 7 | 11 | 12 | 36 | 39 | 33 | -3 |
15 | Hatayspor | 30 | 7 | 11 | 12 | 36 | 40 | 33 | -4 |
16 | Konyaspor | 30 | 7 | 11 | 12 | 31 | 42 | 33 | -11 |
17 | Gaziantep FK | 30 | 8 | 15 | 7 | 34 | 44 | 31 | -10 |
18 | Fatih Karagümrük | 30 | 7 | 14 | 9 | 34 | 38 | 30 | -4 |
19 | Pendikspor | 30 | 7 | 15 | 8 | 34 | 61 | 29 | -27 |
20 | İstanbulspor | 30 | 3 | 20 | 7 | 22 | 55 | 13 | -33 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eyüpspor | 27 | 21 | 5 | 1 | 64 | 23 | 64 | +41 |
2 | Göztepe | 27 | 17 | 5 | 5 | 45 | 15 | 56 | +30 |
3 | Sakaryaspor | 27 | 13 | 6 | 8 | 41 | 28 | 47 | +13 |
4 | Çorum FK | 27 | 13 | 8 | 6 | 44 | 28 | 45 | +16 |
5 | Kocaelispor | 27 | 13 | 8 | 6 | 39 | 31 | 45 | +8 |
6 | Bodrumspor | 27 | 12 | 7 | 8 | 35 | 19 | 44 | +16 |
7 | Boluspor | 27 | 12 | 8 | 7 | 26 | 28 | 43 | -2 |
8 | Bandırmaspor | 27 | 11 | 8 | 8 | 37 | 24 | 41 | +13 |
9 | Gençlerbirliği | 27 | 10 | 7 | 10 | 31 | 26 | 40 | +5 |
10 | Erzurumspor FK | 27 | 10 | 7 | 10 | 26 | 21 | 37 | +5 |
11 | Ümraniyespor | 27 | 9 | 12 | 6 | 32 | 39 | 33 | -7 |
12 | Keçiörengücü | 27 | 8 | 11 | 8 | 24 | 33 | 32 | -9 |
13 | Manisa FK | 27 | 7 | 10 | 10 | 33 | 33 | 31 | 0 |
14 | Şanlıurfaspor | 27 | 6 | 12 | 9 | 23 | 30 | 27 | -7 |
15 | Tuzlaspor | 27 | 7 | 14 | 6 | 26 | 43 | 27 | -17 |
16 | Adanaspor | 27 | 8 | 16 | 3 | 21 | 40 | 27 | -19 |
17 | Altay | 27 | 5 | 19 | 3 | 12 | 55 | 15 | -43 |
18 | Giresunspor | 27 | 2 | 21 | 4 | 12 | 55 | 7 | -43 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esenler Erokspor | 29 | 21 | 4 | 4 | 66 | 24 | 67 | +42 |
2 | Van Spor FK | 29 | 19 | 5 | 5 | 48 | 29 | 62 | +19 |
3 | Bucaspor 1928 | 29 | 17 | 3 | 9 | 42 | 18 | 60 | +24 |
4 | 1461 Trabzon FK | 29 | 16 | 6 | 7 | 54 | 30 | 55 | +24 |
5 | Yeni Mersin İdman Yurdu | 30 | 15 | 6 | 9 | 42 | 25 | 54 | +17 |
6 | Ankaraspor | 30 | 13 | 6 | 11 | 38 | 26 | 50 | +12 |
7 | Ankara Demirspor | 29 | 13 | 12 | 4 | 34 | 31 | 43 | +3 |
8 | Karacabey Belediye Spor | 30 | 11 | 10 | 9 | 30 | 27 | 42 | +3 |
9 | Beyoğlu Yeniçarşıspor | 29 | 12 | 13 | 4 | 33 | 29 | 40 | +4 |
10 | Diyarbekir Spor | 29 | 11 | 11 | 7 | 32 | 29 | 40 | +3 |
11 | Hes İlaç Afyonspor | 29 | 8 | 11 | 10 | 18 | 28 | 34 | -10 |
12 | Kırklarelispor | 30 | 8 | 12 | 10 | 22 | 34 | 34 | -12 |
13 | Nazilli Belediyespor | 30 | 10 | 13 | 7 | 35 | 49 | 34 | -14 |
14 | Altınordu | 29 | 7 | 12 | 10 | 32 | 30 | 31 | +2 |
15 | Serik Belediyespor | 30 | 7 | 13 | 10 | 23 | 33 | 31 | -10 |
16 | Zonguldak Kömürspor | 29 | 7 | 15 | 7 | 28 | 48 | 25 | -20 |
17 | Kırşehir Futbol SK | 30 | 5 | 19 | 6 | 27 | 57 | 21 | -30 |
18 | Bursaspor | 29 | 5 | 16 | 8 | 22 | 48 | 20 | -26 |
19 | Adıyaman FK | 29 | 3 | 21 | 5 | 19 | 50 | 14 | -31 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kepezspor FAŞ | 22 | 17 | 1 | 4 | 45 | 10 | 55 | +35 |
2 | Aliağa Futbol A.Ş. | 23 | 16 | 0 | 7 | 40 | 11 | 55 | +29 |
3 | 52 Orduspor FK | 23 | 12 | 6 | 5 | 30 | 21 | 41 | +9 |
4 | Ayvalıkgücü Belediyespor | 23 | 11 | 6 | 6 | 28 | 19 | 39 | +9 |
5 | Edirnespor | 22 | 10 | 8 | 4 | 35 | 22 | 34 | +13 |
6 | K.Çekmece Sinopspor | 23 | 9 | 8 | 6 | 33 | 23 | 33 | +10 |
7 | İnegöl Kafkas GK | 22 | 8 | 6 | 8 | 23 | 23 | 32 | 0 |
8 | Artvin Hopaspor | 22 | 8 | 7 | 7 | 29 | 20 | 31 | +9 |
9 | Mardin 1969 Spor | 22 | 9 | 9 | 4 | 28 | 24 | 31 | +4 |
10 | Karabük İdmanyurdu Spor | 22 | 8 | 10 | 4 | 20 | 31 | 28 | -11 |
11 | Talasgücü Belediyespor | 23 | 8 | 13 | 2 | 24 | 36 | 26 | -12 |
12 | Gümüşhanespor | 23 | 4 | 10 | 9 | 16 | 34 | 21 | -18 |
13 | Kırıkkalegücü FK | 22 | 5 | 12 | 5 | 13 | 29 | 20 | -16 |
14 | Malatya Arguvanspor | 22 | 2 | 16 | 4 | 9 | 35 | 10 | -26 |
15 | Tarsus İdman Yurdu | 22 | 2 | 17 | 3 | 15 | 50 | 9 | -35 |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
03/04/2024 | Antalyaspor | vs | MKE Ankaragücü |
03/04/2024 | Başakşehir FK | vs | Beşiktaş |
03/04/2024 | Fenerbahçe | vs | Adana Demirspor |
03/04/2024 | Galatasaray | vs | Hatayspor |
03/04/2024 | Gaziantep FK | vs | Alanyaspor |
03/04/2024 | İstanbulspor | vs | Çaykur Rizespor |
03/04/2024 | Kayserispor | vs | Kasımpaşa |
03/04/2024 | Konyaspor | vs | Trabzonspor |
03/04/2024 | Samsunspor | vs | Pendikspor |
03/04/2024 | Sivasspor | vs | Fatih Karagümrük |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
02/04/2024 | Keçiörengücü | vs | Çorum FK |
02/04/2024 | Şanlıurfaspor | vs | Sakaryaspor |
02/04/2024 | Boluspor | vs | Gençlerbirliği |
02/04/2024 | Manisa FK | vs | Bodrum FK |
03/04/2024 | Tuzlaspor | vs | Ümraniyespor |
03/04/2024 | Adanaspor | vs | Eyüpspor |
03/04/2024 | Altay | vs | Bandırmaspor |
03/04/2024 | Kocaelispor | vs | Göztepe |
04/04/2024 | Erzurumspor FK | vs | Giresunspor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
23/03/2024 | Altınordu | vs | Esenler Erokspor |
23/03/2024 | Ankara Demirspor | vs | Zonguldak Kömürspor |
23/03/2024 | Beyoğlu Yeniçarşıspor | vs | 1461 Trabzon FK |
23/03/2024 | Bursaspor | vs | Kırklarelispor |
23/03/2024 | Nazilli Belediyespor | vs | Hes İlaç Afyonspor |
24/03/2024 | Adıyaman FK | vs | Serik Belediyespor |
24/03/2024 | Ankaraspor | vs | Diyarbekir Spor |
24/03/2024 | Bucaspor 1928 | vs | Kırşehir Futbol SK |
24/03/2024 | Karacabey Belediye Spor | vs | Van Spor FK |
24/03/2024 | Bucaspor 1928 - Kırşehir Futbol SK | Bucaspor 1928 ligde evindeki son 13 maçında hiç kaybetmedi | Bucaspor 1928 yenilmez |
24/03/2024 | Adıyaman FK - Serik Belediyespor | Adıyaman FK ligdeki son 14 maçında hiç kazanamadı | Serik Belediyespor yenilmez |
24/03/2024 | Ankaraspor - Diyarbekir Spor | Ankaraspor ligde evindeki son 15 maçında hiç kaybetmedi | Ankaraspor yenilmez |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
23/03/2024 | İnegöl Kafkas GK | vs | 52 Orduspor FK |
23/03/2024 | Kepezspor FAŞ | vs | Artvin Hopaspor |
24/03/2024 | Aliağa Futbol A.Ş. | vs | Tarsus İdman Yurdu |
24/03/2024 | Edirnespor | vs | K.Çekmece Sinopspor |
24/03/2024 | Gümüşhanespor | vs | Mardin 1969 Spor |
24/03/2024 | Karabük İdmanyurdu Spor | vs | Talasgücü Belediyespor |
24/03/2024 | Kırıkkalegücü FK | vs | Malatya Arguvanspor |